0 oy
71 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dışarıda emzirmek çok zor. Özellikle benim gibi göğüs ucu olmayanlar için zor. Eczaneden uç aldım önce onu takıyorum ama benim kızım hemen emerken göğüsümü tutuyor. O arada ucu tutuyor çıkarıyor bir yandan bebeğimi tutuyorum bir yandan ucu tutuyorum. Emzirme önlüğünü hiç kullanamıyorum zaten alışamadım. Sürekli avm bakım odalarında emziriyorum yoksa mama vermek zorunda kalıyorum. Dün sabah eşimle dışarı kahvaltıya gittik yan masada benim bebeğimden 3 gün büyük bi bebek vardı kadın hafif kaldırdı tişörtü hemen göğüsünü verdi bebeğine. Çok özendim ben öyle yapamıyorum bizim emzirme olaylı komple açıyorum birde bebeğim öyle oturarak emmiyor ayağa kalkıp dolaşarak emziriyorum.
0 oy
tarafından
Çok zor dün yemeği dışarda yedik çocuk acıktı ne bebek bakım odası bulabildim ne de mescid dışarı çıkınca mecbur avm ye gidiyoruz orda bebek bakım odası var en azından hiç de sevmem kapalı mekanları ama mecbur kalıyoruz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
23, Eylül, 2019 Hamilelik öncesi kategorisinde Kübra tarafından soruldu
0 oy
5 cevap
3, Şubat, 3 Hamilelik kategorisinde Seda tarafından soruldu
0 oy
5 cevap
30, Ocak, 2017 Hamilelik kategorisinde Cansel tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...