0 oy
136 kez görüntülendi
Hamilelik kategorisinde tarafından
Merhaba, eşimle 23-24 Haziranda birlikte olduk. Hiçbir şekilde korunmadık. Ama içime boşalmadı, dışarı çıktı 2-3 dakika sonra kendi kendine eliyle boşaldı. Daha sonra bi yarım saat bi saat sonra birlikte olduk tekrar ve duş falan almamıştık. Sonra uyuduk ertesi gün tekrar birlikte olduk, hiçbir şekilde duş alma falan olmadı ama içime de boşalmadı. Birkaç gün önce benden damla halinde koyu bi kan geldi ama öncesinde iç çamaşırımın üzerinden vajinamı sert bi şekilde kaşımıştım. Kan gelmesinin bununla bi ilgisi olabilir mi? Sonra da reglim gecikti. 2 gün önce regl olmam gerekiyordu. Acaba hamile miyim?

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım hamile olduğunu sanmıyorum. Kan gelmesinin nedeni kaşıntı olduğunu düşünmüyorum. Sert şekilde kaşınma yüzünden olsaydı koyu renkli değil açık renkli  kan gelirdi. Stres yaptıysan onun için adetin gecikmiş olabilir.
0 oy
önce tarafından
The main job that you perform so as a  inside this informative article could be your meeting of some important declare (your thesis) and of slight asserts which build or encourage the main argue.  This commences with an overview of every one   origin stuff.  Without an improved comprehension of one's origin stuff that your own asserts will soon undoubtedly likely be feeble and stunted.
http://taxizakopane.pl/index.php/2021/03/19/why-is-making-art-important/
http://masterchap.com/writing-your-essay/
http://house27.com.ng/nursing-essay-writing-help-not-resulting-in-financial-prosperity/

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
10, Eylül, 2015 Hamilelik öncesi kategorisinde ceylin tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
11, Şubat, 2020 Hamilelik kategorisinde Aslı tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
15, Ağustos, 2016 Hamilelik kategorisinde Kbranurr tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
4, Eylül, 2019 Hamilelik öncesi kategorisinde Yeşim tarafından soruldu
0 oy
4 cevap
Hoş geldiniz, Hamilelik Soruları sizlere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Lütfen platform kurallarına uyunuz.
...